Pėsčiųjų tiltas pasipuošė sodais

tiltasKol vieni dejuoja, kad miestui trūksta gyvumo, o kiti kaltinimus meta valdžiai. Treti, gi, imasi iniciatyvos ir patys puošia miestą – viena jų tautodailininkė Onutė Venslovienė. Lapkričio 14-osios atšiaurus vėjas neatgrasė miestelėnų atvykti į jos inicijuotą Mažeikių pėsčiųjų tilto puošybos pristatymą.

Šis tiltas – tai jungtis tarp mikrorajono ir senamiesčio, kuriuo keliauja ne vienas mažeikiškis ar miesto svečias. Tad dabar galės pasigėrėti ir kabančiais sodais. Puošybos autorė tikisi, kad gal ir kitus ši iniciatyva paskatins puošti savo miestą bei pagalvoti ir apie dvasinius tiltus – vienybę, atjautą, meilę, grožio suvokimą...

 

„Jeigu siela ir akys sutampa, mes matome daug grožio“, – tai ir paskatino tautodailininkę imtis puošybos. Tiltas pasirinktas, siekiant jam įkvėpti gyvybės, padaryti jį mielesnį, patrauklesnį, ne vien dėl gedimų sulaukiantį nemalonių epitetų. Kodėl būtent sodais, ogi, kad būtent aistra sodų kūrybai gyvena O. Venslovienė. Radusi pritarimų ir paramą šiai idėjai, beliko ją įgyvendinti.

Supažindinta trumpai ir apie tai, ką simbolizuoja sodai, kaip jie gimsta. Vakarą paįvairino dainos, viktorina. Taigi, ne vien Vilniuje yra papuoštas pėsčiųjų tiltas, bet ši idėja atkeliavo ir į Mažeikius. Daug gražių žodžių, padėkos ir palinkėjimų sulaukė puošybos iniciatorė.

Nuotr. autorės ir Birutės Šneideraitienės

Daugiau nuotraukų:(1) Facebook

Taip pat skaitykite:

Nuorodų sąrašas

Nuorodų sąrašas

Powered by BaltiCode